Operátor/-ka výroby

CNL & PRESENTE s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na hlavní pracovní poměr přijmeme muže a ženy na pozici OPERÁTOR/-KA VÝROBY A PRACOVNÍK/-CE MONTÁŽNÍCH LINEK v Plzni na Borských Polích na výrobu televizorů.

Před nástupem všichni uchazeči absolvují 3-denní školení, kde uchazeče připravujeme na výkon práce.
Nástup ihned po absolvování školení!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda:
105,-Kč čistého/hod (včetně 5,-Kč/hod docházkového bonusu)
- možnost ubytování (2- až 3-lůžkové pokoje - 2500,- až 3000,-Kč měsíčně strháváno z platu)
- počet odpracovaných hodin: 150 - 180hod
- možnost přivýdělku k HPP: 2000,- až 6000,-Kč měsíčně
- dotované závodní stravování
- zálohy týdně
- 1 - směnný provoz, pracovní doba Po - Pá (6:00 - 16:00hod) - PRACOVNÍK/-CE MONTÁŽNÍCH LINEK nebo
12hod turnusy (denní a noční směny) - OPERÁTOR/-KA VÝROBY

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost zabývající se výrobou televizorů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. ukončené základní, SOU vzdělání
- praxe na obdobné pozici ve výrobě výhodou
- výborný zdravotní stav
- dobrý zrak
- spolehlivost, zodpovědnost, pracovní nasazení, manuální zručnost, schopnost práce ve stoje
- ochotu absolvovat školení před nástupem do zaměstnání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost CNL s.r.o. byla založena v roce 1999 a je jedním
z významných zprostředkovatelů práce, a to nejen na českém, ale i na
evropském trhu.
Zaměřuje se především na profese, které se přímo podílejí na výrobním procesu ve všech odvětvích průmyslu a stavebnictví, kde zajišťuje lidské zdroje od základních profesí typu manipulátor / operátor, přes speciální kvalifikované lidské zdroje, až po liniový management - pro cizojazyčné hovořící pracovníky navíc včetně tlumočníků.

Společnost Presente s.r.o. byla založena v roce 2005 jako Personální
agentura za účelem zprostředkování nabídky volných pracovních míst.
Specializací společnosti je outsoursing, tj. vyhledávání zaměstnanců
žádaných profesí a zapůjčení personálů (tzv. personální leasing) jak ze
zemí EU, tak i mimo ni.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1980817  Datum zveřejnění: 7.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 23000 Kč/měsíc