Svářeč CO2 - možnost ubytování

CNL & PRESENTE s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na HPP přijmeme SVÁŘEČE s platným průkazem na CO2 (základní kurz dostačující).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- od 150,-Kč čistého/hod
- jednorázový náborový příspěvek (po odpracovaném měsíci) 10.000,-Kč nebo zprostředkovatelská provize
- 1-směnný až 3-směnný provoz, Po-Pá
- možnost ubytování
- garantovaný počet hodin měsíčně 170hod
- práci na hlavní pracovní poměr, zázemí stabilní společnosti

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky na tel. 702 212 346 nebo zasláním CV na email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná společnost zabývající se výrobou dopravních prostředků a nemocničních lůžek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost CNL s.r.o. byla založena v roce 1999 a je jedním
z významných zprostředkovatelů práce, a to nejen na českém, ale i na
evropském trhu.
Zaměřuje se především na profese, které se přímo podílejí na výrobním procesu ve všech odvětvích průmyslu a stavebnictví, kde zajišťuje lidské zdroje od základních profesí typu manipulátor / operátor, přes speciální kvalifikované lidské zdroje, až po liniový management - pro cizojazyčné hovořící pracovníky navíc včetně tlumočníků.

Společnost Presente s.r.o. byla založena v roce 2005 jako Personální
agentura za účelem zprostředkování nabídky volných pracovních míst.
Specializací společnosti je outsoursing, tj. vyhledávání zaměstnanců
žádaných profesí a zapůjčení personálů (tzv. personální leasing) jak ze
zemí EU, tak i mimo ni.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2010418  Datum zveřejnění: 30.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 40000 Kč/měsíc