Projektant elektro - technologie budov

ENGIE Services a.s.

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zpracování projektové dokumentace elektroinstalací
- Spolupráce v projekčním týmu
- Podpora realizace zakázky – změny, testy, zprovoznění
- Komunikace v realizačním týmu s projektovým manažerem, techniky, apod.
- Technická podpora přípravy nabídek
- Zodpovědnost za zpracování a termíny svěřených projektů
- Kontakt s klientem, řešení neshod, změn, rozšíření projektu
- Zodpovědnost za stanovení možných rizik vyplývajících z projektu

Informace o náboru

Nabízíme
- Práci na zajímavých projektech na české i mezinárodní úrovni
- Zázemí stabilní společnosti s příslušností k nadnárodnímu mateřskému koncernu
- Práci ve stabilním a úspěšném kolektivu
- Možnost profesního rozvoje
- Firemní vzdělávání - odborná a jazyková školení, školení na rozvoj "soft skills"
- Individuální oceňování výsledků vaší práce s dalšími zaměstnaneckými benefity
- Pracoviště: Praha, Brno

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání výhodou, SŠ podmínkou
- Minimální zkušenost na obdobné pozici 1 rok
- Vyhláška 50
- Dobrá znalost ACAD
- Základní znalost AJ
- Autorizace výhodou
- ŘP výhodou
- Odborná zdatnost, technická vyspělost, schopnost práce v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je součástí francouzského koncernu GDF SUEZ, který je celosvětovou jedničkou v oblasti technické infrastruktury. Se svými 219 000 zaměstnanci působícími v 70 zemích vytváří obrat 90,7 miliard euro. Je kótovaný na burzách v Paříži, Bruselu a Luxemburgu.
V České republice společnost zaměstnává kolem 400 lidí v několika divizích a dosahuje obratu 1,5 mld. korun.
ID: 1999874  Datum zveřejnění: 11.3.2015