Poradce zákaznického servisu

Cofidis, s.r.o.

Místo práce
Bucharova 1423/6, Praha 5, 158 00, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 18000 Kč/měsíc, bonusový systém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Udržuje a buduje kontakt s existujícími a potenciálními klienty:

Telefonní komunikace:

informace spojené se smlouvami stávajících klientů
informace o změnách spojených se zpracováním smluv
nabídky nových produktů a služeb
další informace zadané na základě jednotlivých marketingových akcích
x-selling a up- selling směrem ke stávajícím klientům

Vykonává administrativu spojenou s telefonní komunikací:

zadává získané informace od klientů do interního systému
spolupracuje při vytváření scénářů komunikace s klienty
udržuje kontakt s ostatními odděleními ve stanovených případech
pracuje podle pokynů svého nadřízeného
zúčastňuje se požadovaných školení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odměna 5 000 Kč za přivedení nového kolegy!
Týmové soutěže s odměnou výletu do ciziny
Bonusy/prémie
Dovolení navíc
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Sleva na firemní výrobky/služby
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy/školení

Informace o náboru

Nabízíme:

Zázemí silné nadnárodní společnosti
Příjemnou atmosféru v profesionálním pracovním prostředí
Odpovídající finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity (dovolená navíc, stravenky, další odměny)
Podporu Vašeho profesního růstu

Další informace:

Pracovní doba: 8 - 20 hodin dle domluvy (PO až SO), sobotní směna 1x měsíčně
Nástup: ihned
HPP na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení
Místo výkonu práce: Praha 5 - Nové Butovice

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Od úspěšného kandidáta očekáváme:

SŠ/VOŠ vzdělání
Maximální klientský a pro-zákaznický přístup
Komunikační dovednosti, orientaci na zákazníka a obchodního ducha
Loajalita, samostatnost, diskrétnost, pečlivost, schopnost vyjednávat
Praxe na telefonu velkou výhodou
Znalost práce s PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

COFIDIS je francouzská finanční společnost s licencí od České národní banky, a již přes 15 let se v České republice specializujeme na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Naši Cofidis "rodinu" tvoří 150 zaměstnanců a panuje u nás neformální a přátelská atmosféra. Hledáme k sobě lidi, kteří hledají stabilního zaměstnavatele a dlouhodobou spolupráci v příjemném pracovním prostředí. Přidej se k nám a staň se součástí týmu Cofidis, držitele prestižního ocenění od Člověka v tísni, Great Place To Work a Czech Superbrands 2020!

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1967506  Datum zveřejnění: 21.12.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 18000 Kč/měsíc, bonusový systém