Poradce Zákaznického servisu

Cofidis, s.r.o.

Místo práce
Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 13 - Stodůlky
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
02.01.2017
Nabízený plat (hrubého)
20 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste komunikativní typ a máte rád(a) práci na telefonu? Hledáte uplatnění v oblasti financí a chcete pracovat v příjemném pracovním prostředí v týmu profesionálních finančních poradců a dále rozvíjet své schopnosti? Přidejte se k nám! Hledáme samostatného a pečlivého Poradce, který dokáže uplatnit své komunikační a prodejní dovednosti. Vaší hlavní pracovní náplní bude komunikace s našimi klienty. (Jedná se o komunikaci pouze s našimi klienty. Nejedná se o volání databáze -cizích čísel). Kontaktování klientů v návaznosti na naše marketingové akce a poskytování všeobecných informací o společnosti, produktech a službách.

Pracovní náplň:
* Udržování a budování kontaktu s existujícími a potenciálními klienty:

Telefonní komunikace:
* Informace spojené se smlouvami stávajících klientů
* Informace o změnách spojených se zpracováním smluv
* Nabídky nových produktů a služeb
* Další informace zadané na základě jednotlivých marketingových akcích
* x-selling a up- selling směrem ke stávajícím klientům

Administrativa spojená s telefonní komunikací:
* Zadávání získaných informací od klientů do interního systému
* Spolupráce při vytváření scénářů komunikace s klienty
* Udržování kontaktu s ostatními odděleními ve stanovených případech
* Práce podle pokynů svého nadřízeného
* Účast na požadovaných školení

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Odpovídající finanční ohodnocení a zajímavé nadstandardní bonusy
* Odměna 8 000 Kč za přivedení nového kolegy!
* Týmové soutěže s odměnou výletu do ciziny
* Zázemí silné nadnárodní společnosti
* Příjemnou atmosféru v profesionálním pracovním prostředí
* Odpovídající finanční ohodnocení a zajímavé nadstandardní bonusy založené na prodejních výsledcích
* Podporu Vašeho profesního růstu
* Vstupní školení
* Zaměstnanecké benefity:
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- bonusový systém
- penzijní připojištění
- zvýhodněné zaměstnanecké úvěry
- voucher k pracovnímu výročí
- možnost věnovat se charitativním akcím během roku

Informace o náboru

Nástup: ihned
HPP na dobu určitou na 12 měsíců s možností prodloužení v případě oboustranné spokojenosti

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

2.1.2017 (zbývá ještě 24 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Min. SŠ vzdělání
* Zkušenosti v oblasti aktivního prodeje produktů výhodou
* Zájem o finanční oblast, přehled ve finanční oblasti výhodou
* Dobrá znalost práce s PC, MS Office
* Výborné komunikační dovednosti
* Schopnost vyjednávat, přesvědčit a prodat
* Spolehlivost, zodpovědnost a smysl pro týmovou práci
* Motivovanost k výkonům, samostatnost, pečlivost a orientace na zákazníka
* Bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

COFIDIS je mezinárodní finanční společnost, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Nabízí především online půjčky a rozmanité spotřebitelské a revolvingové úvěry.

V České republice COFIDIS poskytuje své finanční služby od roku 2004. Výhodná úvěrová nabídka, dlouhodobé zkušenosti a profesionální péče o zákazníka řadí COFIDIS mezi top společnosti v oblasti nebankovních úvěrů.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Bucharova 1423/6
158 00 Praha 13 - Stodůlky

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Todor Ralev
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2399845   Datum zveřejnění: 2.12.2016