80% administrativa + 20% telefonní komunikace

Cofidis, s.r.o.

Místo práce
Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 13 - Stodůlky, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
11.04.2016
Mzdové podmínky (brutto)
18000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu na pozici Poradce Akceptační linie. Tato pozice je z 80% administrativa a 20% komunikace s našimi obchodními partnery po telefonu. Hlavní pracovní náplní je vyřizování a dokončování partnerských smluv. Hledáme kandidáta, který má zkušenosti s administrativou a prací na telefonu. Náš kandidát musí mít výborné komunikační dovednosti, týmového ducha a tah na branku.

Komunikace s našimi obchodními partnery:

- vyřizování žádostí o úvěr od partnerů společnosti COFIDIS
- vyřizování vzkazů z partnerského záznamníku
- vyřizovaní odchozích hovorů pro dokončení klientských a partnerských žádostí
- odchozí volání dle potřeb oddělení (nevrácené smlouvy, vyžádání dokladů od klientů na nedokončené žádosti, volání pro informování o stavu žádosti,….)
- aktivní zpracování požadavků z interních aplikací

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí silné nadnárodní společnosti
Příjemnou atmosféru v profesionálním pracovním prostředí
Odpovídající finanční ohodnocení a zajímavé nadstandardní bonusy založené na prodejních výsledcích
Odměna 5 000 Kč za přivedení nového kolegy!
Zaměstnanecké benefity (dovolená navíc, stravenky, další odměny)
Podporu Vašeho profesního růstu
Vstupní školení

Informace o náboru

Nástup: ihned
HPP na dobu určitou na 12 měsíců s možností prodloužení v případě oboustranné spokojenosti
Místo výkonu práce: Praha 5 - Nové Butovice

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ vzdělání
Zkušenost s prací na telefonu
Zaměření na detail a kvalitu
Zodpovědnost, výkon
Komunikační, verbální a písemné dovednost
Orientace na výsledek
Týmová spolupráce
Znalost práce s PC, MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

COFIDIS je francouzská finanční společnost s licencí od České národní banky, a již přes 15 let se v České republice specializujeme na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Naši Cofidis "rodinu" tvoří 150 zaměstnanců a panuje u nás neformální a přátelská atmosféra. Hledáme k sobě lidi, kteří hledají stabilního zaměstnavatele a dlouhodobou spolupráci v příjemném pracovním prostředí. Přidej se k nám a staň se součástí týmu Cofidis, držitele prestižního ocenění od Člověka v tísni, Great Place To Work a Czech Superbrands 2020!

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2493509  Datum zveřejnění: 29.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000