Úřady práce ČR
Zdrojem volných pracovních pozic je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Dělník/nice ve výrobě cukrovinek (ozp)
Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:ČOKO KLASIK družstvo, IČ 25278193
Pracoviště:ČOKO KLASIK družstvo [1], náměstí 17. listopadu 2061, 56002 Česká Třebová 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-04
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Poznámka k volnému místu:OZP
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
ČOKO KLASIK družstvo, náměstí 17. listopadu 2061, 56002 Česká Třebová 2
Detail pozice:
- Naše společnost zabývající se výrobou cukrovinek hledá vhodné uchazeče na pozici: Dělnice ve výrobně cukrovinek.
Náplň práce:
- Práce ve výrobě - obsluha výrobní linky, kompletace potravinářských výrobků.
Nabízíme:
- pouze ranní směny
- pracovní doba 5:30 - 14:00, pondělí - pátek
- dobrá dostupnost pracoviště
Požadujeme:
- spolehlivost
- potravinářský průkaz
- pracovitost - manuální zručnost
- hledáme pouze uchazeče se zdravotním omezením (OZP)
V případě zájmu kontaktujte paní Kinclovou telefonicky na čísle +420465539167 nebo na e-mail v.kinclova@sococz.cz

Poslední změna:2016-10-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 11275040702

ID: 2748075   Datum zveřejnění: 4.10.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.