Návrháři

Čokoládovny Fikar, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Blanenská 1344, 664 34 Kuřim, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-18
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Čokoládovny Fikar, s.r.o., IČ 25529811
Pracoviště:Čokoládovny Fikar, s.r.o.- 01, Blanenská 1344/95, 664 34 Kuřim

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-11-18
Mzdové rozpětí:od 17000 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Kuřim

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- perfektní znalost předtiskové přípravy
- znalost a praxe s programy Adobe Illustrator, Photoshop, Corel Draw, atd. podmínkou
- smysl pro kreativitu a estetické i technické cítění
- praxe min. 1 rok podmínkou
- znalost AJ výhodou
- příjemné vystupování, schopnost učit se novým věcem, zodpovědnost, samostatnost

Pracovní náplň:
- příprava, kontrola a zpracování tiskových dat
- tvorba grafických návrhů a tiskových dat
- úprava fotografií + fotomontáže
- znalost 3D programů výhodou
- doplňování stávajících webových stránek
- komunikace s tiskárnou i zákazníky

Pracovní doba: 8:00 - 16:30 hod.

Nástupní plat: dle dohody

Nástup: ihned

Pracovní poměr: HPP

Prosíme, aby zájemci zasílali své životopisy na email [email protected]. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Poslední změna:2015-11-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 9838170778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou