Manažer/manažerka nově otevřeného hotelu - chocohotel

Čokoládovny Fikar, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
nám. 1. května 1306, 664 34 Kuřim, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v hotelích (14111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Čokoládovny Fikar, s.r.o., IČ 25529811
Pracoviště:nám. 1. května 1306/4, 664 34 Kuřim

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 17000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

Náplň práce:
- zodpovědnost za celkový chod hotelu - zajištění jeho stabilního provozu, organizaci a zabezpečení veškerých administrativních úkolů
- odpovědnost za úroveň a kvalitu poskytovaných služeb
- každodenní řízení a kontrola jednotlivých úseků hotelu, vedení zaměstnanců
- aktivní podílení se na otevření hotelu pro veřejnost
- prezentace hotelu veřejnosti zajištění propagačních materiálů
- podávání reportů majiteli hotelu
- péče o zákazníky
Požadavky:
- min. SŠ (VŠ) vzdělání (obor hotelnictví a turismus výhodou)
- výborná znalost anglického jazyka, druhý jazyk výhodou
- velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
- spolehlivost, časová flexibilita, aktivní přístup k práci
- zkušenost s vedením týmu lidí
- min. 2 roky praxe na obdobné pozici - podmínkou
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- příjemné vystupování

Nabízíme:

- práci v příjemném nově vybudovaném hotelu
- možnost se kreativně realizovat
- podíl na tržbách
- mobilní telefon
- plat dle dohody

Pracoviště: Chocohotel, nám. 1. května, 664 34 Kuřim
Nástup: 15. května 2017

Poslední změna:2017-02-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 12220670713

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní