Technik/-čka - skladník/-ice profesionálních laků na dřevo

COLORA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Stavební 1056, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-21
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:COLORA s.r.o., IČ 60914408
Pracoviště:Stavební 1056, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-10-21
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:TECHNIK/-ČKA - SKLADNÍK/-ICE PROFESIONÁLNÍCH LAKŮ NA DŘEVO
- PP na dobu určitou na 1 rok, poté prodlouženo na dobu neurčitou, nástup dle domluvy
- Firma se zabývá prodejem profesionálních výrobků pro povrchovou úpravu dřeva. Jsme výhradním dovozcem Sayerlacku pro Českou republiku. Máme kvalifikovaný servis a více než 19-ti leté zkušenosti. Díky odbornému technologickému servisu a přístupu k zákazníkovi se řadíme mezi nejvýznamnější firmy v oblasti prodeje barev a laků
- Náplň práce: příjem a výdej zboží zákazníkům, výroba a vzorování barev a mořidel, technická podpora prodejců a zákazníků, práce ve skladě
- Požadujeme: středoškolské vzdělání ukončené maturitou, dobré komunikační dovednosti, řidičský průkaz sk. B, aktivní přístup k zákazníkům, zkušenost v oboru vítána, technické myšlení, manuální zručnost
- Nabízíme: zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti, vzdělávání v oblasti nátěrových hmot s možností profesního růstu, řadu zaměstnaneckých benefitů (např. příspěvek na stravování, ...) odpovídající finanční ohodnocení, odborné nástupní zaškolení
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky
- V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete aktuální životopis společně s motivačním dopisem
- Bližší informace poskytne Ing. Zemanová Tereza, mobil: 724 151 791, email: [email protected]
- Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v životopise, dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti Colora s.r.o. se sídlem Stavební 1056, Hradec Králové 500 03 k účelu nabídky volných pracovních pozic. S Vašimi osobními materiály bude nakládáno v souladu s §4 a §11 zákona č.101/2000 Sb. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním můžete kdykoliv odvolat.

Poslední změna:2014-10-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 8023840777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou