Směnový mistr

COLORprofi, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Chrudichromská 2403, 680 01 Boskovice, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-11
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě (31229)

Pracoviště a kontakty

Firma:COLORprofi, spol. s r.o., IČ 46982621, http://www.colorprofi.cz
Pracoviště:Chrudichromská č.p. 2403/16, 680 01 Boskovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-11
Mzdové rozpětí:od 22000 do 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Požadované dovednosti: ÚSO vzdělání s maturitou technického směru, zkušenost s vedením týmu lidí ve výrobním závodě, praxe na obdobné pozici výhodou, komunikativnost, samostatnost, rozhodnost, organizační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů, odolnost vůči stresu, dobrá znalost práce s PC.
Náplň práce: zodpovědnost za realizaci plánu zakázek, organizace a optimalizace využití strojů a pracovníků, vedení týmu lidí, zodpovědnost za dodržování technické a technologické kázně ve výrobě.
Třísměnný provoz (ranní, odpolední, noční) - pondělí až pátek: 5.45-13.45, 13.45-21.45, 21.45-5.45 hod.
Nabízíme práci ve stabilní prosperující firmě s cílem stále se rozvíjet, zajímavé platové podmínky, osobní benefity, možnost finančního a kvalifikačního růstu, práci v příjemném kolektivu, příspěvek na stravování.
Pokud máte o nabízenou práci zájem, zašlete nám svůj životopis na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-08-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 10907930719

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC