Obchodní a marketingový ředitel

Com-Pakt Invest, a.s.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

  • Místo práce: Vlastibořská 2840/1, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice
  • Nabízený plat (hrubého): 40000 - 60000 /měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- odpovídá za oddělení prodeje, marketingu, nákupu a rozpočtové oddělení
- aktivně vyhledává obchodní příležitosti,
- odpovídá za vyhodnocení dokončených zakázek z hlediska času a nákladů
- je odpovědný za zpracování nabídek, obchodních smluv, vystavení objednávek, zakázkových listů,
- odpovídá za vedení evidence veškerých dokumentů souvisejících s obchodní a marketingovou činností, (smlouvy, nabídky, poptávky, objednávky, zakázkové listy, předávací protokoly apod.)
- odpovídá za dodržování obchodní politiky dané vedením společnosti
- odpovídá za provádění výběrových řízení dodavatelů do zakázky pro nákup služeb a materiálu
- odpovídá za kompletnost nabídek,
- odpovídá za včasné předání smluv a nabídek zákazníkovi
- odpovídá za předávání informací o zakázkách vedení společnosti - požadavky zákazníků
- spolupracuje při tvorbě cenové politiky společnosti
- jedná se zákazníky,
- odpovídá za řešení reklamací,
- kontroluje dodržování bezpečnostních a provozních řádů ve svém odboru,
- předkládá požadavky odboru pro nákup
Jiné výhody
možnost využití služebního bytu pro mimopražské kandidáty

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
ekonomické, elektrotechnické
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní

Počítačové znalosti - uživatel:
CENKROS plus - základy
POHODA - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Powerpoint - pokročilý
Řidičský průkaz
B
Požadovaná praxe
Počet let praxe:
5
Osobnostní předpoklady a dovednosti
zkušenosti z energetiky, flexibilita, komunikativnost, pracovní nasazení, ochota učit se nové věci, samostatnost, manažerské schopnosti, time management

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Jsme jedna z předních českých elektrotechnických firem působící v oblasti výroby, projektování, a servisu elektrotechnologií.

Vyrábíme a dodáváme rozvodny a transformovny do úrovně VVN, rozvaděčovou techniku NN a VN, řídící a automatizační systémy, odpínače VN, čerpací a odvodňovací systémy ...

Zabýváme se také výrobou, prodejem a servisem fotovoltaických systémů na klíč pro solární parky. Výjimkou pro nás není ani fotovoltaika na střechy rodinných domů a jiných objektů.
Hlavní oblast působení společnosti
Elektrotechnický průmysl
Vlastibořská 2840/1 Zobrazit na mapě
193 00 Praha 9 - Horní Počernice
ID: 1292336   Datum zveřejnění: 11.7.2012
Lokalita: Praha
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce