Senior HR konzultant pro agenturní zaměstnávání

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Žilinský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Z důvodu pokračující expanze naší společnosti hledáme posilu do našeho týmu na pozici Senior HR konzultant pro agenturní zaměstnávání pro naši novou pobočku v Žilině.

VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE BUDE:

• naplňování a koordinování zakázek v oblasti agenturního zaměstnávání
• tvorba a zadávání inzerce, selekce životopisů, výběr vhodných kandidátů a jejich obsazování dle požadavků klientů (především výrobních)
• denní komunikace s uchazeči o práci i stávajícími zaměstnanci
• osobní pohovory s kandidáty a jejich testování
• administrativní práce, příprava smluv, dodatků, zajišťování lékařských prohlídek, příprava podkladů pro zpracování mezd, spolupráce se mzdovou účetní, příprava podkladů pro fakturaci
• denní komunikace s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:

• práci ve stabilní společnosti
• samostatnou, zodpovědnou a různorodou práci
• příležitost nadále se rozvíjet v oboru
• odpovídající mzdové ohodnocení včetně firemních benefitů
• místo výkonu práce: Žilina
• nástup: ihned/dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsme mladá, česká, dynamická společnost, která úročí své letité zkušenosti z oblasti HR business partner.
Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VHODNÍ UCHAZEČI BY MĚLI SPLŇOVAT NÁSLEDUJÍCÍ POŽADAVKY:

• VŠ/SŠ vzdělání (ideálně v oblasti personalistiky, ekonomie, psychologie apod.)
• praxe na obdobné pozici
• zkušenost s náborem nových pracovníků zejména na dělnické a administrativní pozice velkou výhodou
• řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič
• komunikativní znalost anglického jazyka
• schopnost pracovat na více projektech zároveň
• flexibilita, samostatnost, rozhodnost, velmi dobré organizační schopnosti, aktivní a proklientský přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1801677  Datum zveřejnění: 26.11.2014