Programátor jednoúčelových strojů a výrobních linek

Comac Jobs s.r.o.

Miesto práce
Moravskosliezsky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* návrh konstrukce jednoúčelových strojů
* výpočty elektrických obvodů
* spolupráce se strojní skupinou
* programování PLC Siemens
* zpracování výkresové výrobní dokumentace
* spolupráce s konstrukcí výrobků při návrhu stroje

Zamestnanecké výhody, benefity

* zajímavá práce v závodě světelné techniky
* zajímavé finanční ohodnocení
* možnost odborného a kariérního růstu
* nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu, příplatky na stravování, příspěvek na penzijní a životní připojištění, pružnou pracovní dobu, až 5 týdnů dovolené aj.)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je centrem vývoje a předním světovým výrobcem světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl. Mezi hlavní zákazníky patří společnosti Ford, VW, PSA, Jaguar, Land Rover, GM, Mercedes a Bentley.
Společnost nabízí uplatnění v Technickém centru zaměřeném na výzkum a vývoj světelné techniky v oblastech optiky, mechanické konstrukce a elektroniky.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* znalost CAD systémů (návrh schémat)
* znalosti v oblasti elektrotechniky
* vyhl. č. 50/1978 Sb. (možnost složit u nás)
* programování PLC Siemens - výhodou
* znalost práce na PC -Excel, Access, Outlook, aj.)
* komunikativní znalost AJ

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Comac jobs s r.o. je největší personální agentura v Moravskoslezském regionu a jedna z TOP 10 agentur v celé České republice. Denně zaměstnáváme přes 1 800 lidi.
Našimi klienti jsou největší výrobní, logistické a strojírenské firmy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1944062  Datum zveřejnění: 1.12.2014