Obchodně - technický zástupce (automatizace, měřící a regulační technika)

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

OBCHODNĚ - TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Náplní Vaší práce bude:
• zajišťování plnění prodejního plánu ve svěřeném regionu a aktivní vyhledávání/rozvoj nových obchodních případů na území střední až jižní Moravy a části východních Čech
• profesionální reprezentace společnosti, technické poradenství zákazníkům převážně z průmyslového odvětví
• udržování vztahů se stávajícími zákazníky, vyhledávání a získávání nových obchodních příležitostí
• sledování prodejních ukazatelů, analýzy, reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• motivující systém odměňování
• zázemí stabilní české společnosti
• zajímavou pracovní náplň
• služební auto, mobilní telefon, notebook
• mladý a dynamický kolektiv
• nástup: ihned/dohodou

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání aktuálního životopisu. Nejpozději do 2 týdnů obdržíte zpětnou vazbu. Pokud Vás nebudeme v této lhůtě kontaktovat, bohužel to znamená, že jste do užšího kola výběrového řízení nebyli vybráni. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Poskytnutím Vašich osobních údajů souhlasíte s jejich shromažďováním a zpracováním dle zákona č. 101/2000b. za účelem zprostředkování zaměstnání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost zabývající se vývojem a výrobou indukčních měřičů tepla, průtokoměrů, hlídačů průtoku a jinou MaR technikou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vhodný kandidát by měl splňovat tyto požadavky:
• SŠ/ VŠ vzdělání technického zaměření
• prokazatelná praxe a zkušenost v oblasti obchodu (zkušenosti z prodeje v průmyslu velmi vítány)
• technické myšlení
• komunikativní, dynamická a samostatná osobnost
• ochota trávit čas v terénu
• vysoce rozvinuté komunikační a prezentační dovednosti, orientace na zákazníka
• schopnost pracovat pod tlakem, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2112627  Datum zveřejnění: 17.5.2015