Technické pozice - hledáme absolventy i zkušené pracovníky

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Kutná Hora, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
05.10.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce je závislá od jednotlivých pozic.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivační platové očekávání
- příspěvek na penzijní připojištění
- zaměstnanecké benefity (příspěvky na sport, na bankovní produkty, na nákupy u vybraných prodejců, volnočasové aktivity, apod.)
- závodní stravování
- odborné vzdělávání a osobní růst
- příspěvek na dopravu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která je jedničkou na trhu telekomunikačních technologií. V období tří let se plánuje rozrůstat a otevřít až 100 nových pracovních pozic.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Technické vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2274817  Datum zveřejnění: 5.10.2015