HR Projekt manažer

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

a) vyjasnit aktuální situaci řízení práce v každé divizi
- Analyzovat chování a analyzovat hodnocení HR dle norem TTC,
- Zavádění osvědčených postupů v jiných lokalitách,
- Sledování akčního plánu v každém místě,
- Navrhnout a vypracovat nové řízení HR regionální politiky / revidovat stávající HR regionální politiky

b) poskytují managementu potřebná data
- Jednat o nových obchodních smlouvách
- Získat a udržet pracovní sílu pro nové podniky
- Uplatňovat / vyjednat zvýšení platů v souladu s trhem a výsledky firmy
- Zlepšit produktivitu
* Comp & Ben struktura, důchody a zdravotní péče , přesčasy, odbory a managementu praktiky

c) Mapovat a informovat vedení o trendech na trhu práce
- Výzkum současných trendů a postupů o trhu práce v Evropě;
- Analyzovat místní právní předpisy a jejich vývoj
- Prognózu nabídky / poptávky o HR
určit potenciální dopad na podnikání.

d) Podpora řízení, podpora spokojenosti zaměstnanců a předcházet pracovním sporům
- Kontrolovat kvalitu pracovních podmínek v každém místě a poskytovat poradenství
- Zkontrolovat každý preparát aplikovaný na pracovní spory (BCP)
- Vedení informovat o komunikačním plánu na podporu dobrého pracovního prostředí a vyhnout se pracovním sporům nebo jiným obchodním překážkám
- Vedení informovat ohledně opatření, která je třeba přijmout v případě pracovních sporů,
- Poskytovat rady o průzkumu spokojenosti zaměstnanců, analyzovat výsledky, poskytnou
doporučení a sledovat akční plány

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Příspěvek na stravování (stravenky)
- Služební automobil
- Po uplynutí jednoho roku zaměstnání příspěvek na důchodové zabezpečení
- Po dobu jednoho roku přístup k systému s benefity (www.benefity.cz)
- Po dvou letech zaměstnání jeden týden dovolené navíc
- pružná pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Mezinárodní společnost, jejímž hlavním působením je automobilový průmysl, doprava a logistika.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Personalistika - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vysokoškolské vzdělání v oblasti lidských zdrojů nebo souvisejících oborech
- Zkušenosti nejméně 8 let jako HR zástupce v mezinárodní logistiky a / výroby, průmyslových podniků
- Zkušenosti v jednání s odborovými svazy
- Výborná znalost anglického jazyka
- Znalost MS Office - pokročilé
- flexibilita, analytické schopnosti
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Zkušenosti s řízením projektů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2432117  Datum zveřejnění: 11.2.2016