Pasivní zákaznická linka Vodafone - fixní mzda, nástup ihned

Comdata Czech s.r.o

Místo práce
Okres Ostrava, Okres Chrudim
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
03.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zákaznická linka VODAFONE. Posilte jeden z nejlepších týmů!

Jsme jednička, která určuje směr!! Zákaznická linka VODAFONE - zákazníci volají Vám, ne naopak!

Jsme seriózní zaměstnavatel, který dává HPP ihned při nástupu, zaškolení na profesionální úrovni plně proplaceno.

Pracujte pro velké hráče na trhu. Jsme stabilní mezinárodní společnost, která stále rozšiřuje své řady, tak neváhejte a připojte se! Pečujte o zákazníky jednoho z nejvýznamnějších telefonních operátorů v ČR!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- Perspektivní zaměstnání v rostoucí mezinárodní společnosti
- Stabilitu, jistotu a férové podmínky
- Skvělý kolektiv
- Pracovní smlouvu na HPP
- Motivující mzdové ohodnocení (fixní mzda + prémie + bonusy)
- Stravenky v hodnotě 80 Kč ihned od nástupu
- Výrazně zlevněné volání - neomezené volání, sms a 10 GB dat za 75 Kč
- Zaměstnanecké benefity
- Možnost osobnostního i kariérního rozvoje (vstupní školení a navazující tréninky)
- Místo výkonu práce Chrudim nebo Ostrava
- Nástup říjen 2016

Informace o náboru

Své životopisy zasílejte na e-mail [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- Komunikativnost, dobré vyjadřovací schopnosti
- Dobrou znalost práce na počítači
- Časovou flexibilitu (směny Po - Ne, 6:00 – 23:00 hod)
- Odolnost vůči stresu
- Zkušenost na call centru výhodou, nikoli podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme přední italská outsourcingová společnost pro Kontaktní centra, Help Desk, Back Office, služby správy úvěrů a dokumentů.
ID: 2201325  Datum zveřejnění: 12.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 23000 Kč/měsíc