Obchodní konzultant, řidič pro Ostrava, Havířov, Opava, Zlín

COMFORT ENERGY

Místo práce
Ostrava, Havířov, Opava,Zlín, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Karviná
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
20.000-30.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stabilní společnost na českém trhu přijme do mladého kolektivu oddělení pro péči o zákazníky určitý počet lidí na vyřizování interních dat, řešení reklamací, vyřizování objednávek a rozvoz.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme: možnost ubytování, osobní vůz i k soukromým účelům, kariérní růst, firemní benefity.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme: flexibilitu, komunikativnost, nástup ihned, ŘP výhodou nikoliv podmínkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dceřinou společností BOHEMIA ENERGY, která je největším českým alternativním dodavatelem elektrické energie a zemního plynu existující od roku 2005. Po plné liberalizaci trhu s energiemi byla Bohemia Energy prvním alternativním dodavatelem, který obě komodity nabídl i domácnostem. V roce 2016 společnost měla více než 500 tisíc zákazníků. Součástí skupiny Bohemia Energy jsou také dceřiné firmy Comfort Energy a Slovakia Energy.

Adresa společnosti

COMFORT ENERGY a BOHEMIA ENERGY
Na Poříčí 24-26
11000 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Lenka Dostálová
E-mail: poslat životopis
ID: 2928592   Datum zveřejnění: 19.5.2017