Sběr dat od našich zákazníků pro Pardubice a okolí

COMFORT ENERGY

Místo práce
Pardubice, Pardubický kraj, Okres Pardubice
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20.000 Kč čistého fix

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do pobočky silné společnosti v Pardubicích hledáme nové pracovníky!!
Hledáme nové kolegy do oddělení zákaznického servisu, kde Vaši náplní práce bude kontakt s našimi stávajícími zákazníky a vyplňování dotazníků na hodnocení spokojenosti kvality zákaznického servisu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Fixní plat 20.000 Kč čistého první dva měsíce, poté dle standardního platového ohodnocení.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme komunikativní a reprezentativní jedince s chutí do práce.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dceřinou společností BOHEMIA ENERGY, která je největším českým alternativním dodavatelem elektrické energie a zemního plynu existující od roku 2005. Po plné liberalizaci trhu s energiemi byla Bohemia Energy prvním alternativním dodavatelem, který obě komodity nabídl i domácnostem. V roce 2016 společnost měla více než 500 tisíc zákazníků. Součástí skupiny Bohemia Energy jsou také dceřiné firmy Comfort Energy a Slovakia Energy.
ID: 3121292  Datum zveřejnění: 4.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000 Kč čistého fix