Manažer týmu

ComGate, a.s. (MPSV)

Místo práce
Komenského 821, 541 01 Trutnov, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních (51519)

Pracoviště a kontakty

Firma:ComGate, a.s., IČ 26508842
Pracoviště:ComGate, a.s. -Trutnov, Komenského 821, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 19000 do 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MANAŽER TÝMU
Co Vás čeká?
- Jasné cíle. Vedení týmu na projektu pro našeho významného partnera, tvořeného 20 - 25 telefonními operátory.
- Atraktivní finanční ohodnocení s významnou progresí dle výkonu Vašeho týmu.
- Zajímavá práce s možností seberealizace v oblasti řízení lidských zdrojů a projektového managementu.
Co budete dělat vy?
- Řízení a motivace stavajicího týmu
-Rozvíjet jejich i své prodejní a komunikační dovednosti. Vést je svým osobním příkladem.
- Školit a podporovat nováčky.
- Komunikovat s partnerem a ovlivňovat řízení svého týmu.
Nabízíme:manažerský motivační program,mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů,vzdělávací kurzy, školení, Zzdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, profesní/osobní kouč, vyhrazený čas na inovace

Poslední změna:2017-04-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 12562930751

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou