Obchodní referent s postupem na Manažera obchodního týmu

Cominvest CZ, s.r.o.

Místo práce
Brno, Škroupova 16, Jihomoravský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V prvním roce:
- Prodej a plnění obchodního plánu pomocí kontaktu se svěřenými zákazníky
- Aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů a příležitostí
- Komunikace se zahraničními dodavateli na provozní bázi
- Tvorba a začleňování nového sortimentu a akčních nabídek včetně obsahu kampaní
- Cenotvorba a kontrola správnosti nabídky zboží
- Odpovědnost za splatnost pohledávek svěřených zákazníků
- Tvoření a hodnocení obchodních analýz
- Účast na veletrzích, výstavách a prezentačních dnech

Následně:
- Řízení a rozvoj obchodního týmu (5 - 6 osob)
- Práce na strategiích a rozvoji společnosti
- Odpovědnost za obchodní výsledky přiřazených poboček
- Jednání s dodavateli na obchodní bázi

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stabilní zaměstnání v zavedené společnosti s orientací na mezinárodní spolupráci
- Profesní růst a podílení se na rozvoji společnosti
- Přímý kontakt s technickými a technologickými novinkami
- Fixní plat doplněný motivačním ohodnocením
- Finanční bonus 2 x ročně dle dosažených výsledků
- Osobní bonusy: Automobil, mobil, notebook, stravenky,

Informace o náboru

V případě, že máte zájem o nabízenou pozici, zašlete svůj profesní životopis na e-mail: [email protected]
V průvodním mailu uveďte podrobněji náplň práce v poslední zaměstnání a úroveň znalosti AJ.
Uveďte kontakt, na který vám zašleme případnou pozvánku k osobnímu pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

obchodní

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

VŠ nebo SŠ s maturitou v technickém nebo obchodním oboru
Praxe 3 roky v obchodní činnosti nejlépe technického zaměření
Prodejní, obchodní a argumentační dovednosti
Aktivní přístup a samostatnost
Ochota cestovat min. 3 x týdně
Schopnost vytvořit, dlouhodobě rozvíjet, řídit a motivovat obchodní tým
Jazykové znalosti: AJ slovem i písmem
Výborná znalost PC a MS Office, nebo google apps
Řidičský průkaz B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mnohaletý distributor a prodejce nástrojů a strojů výrobců z Evropy. Dodáváme do obchodů, řemeslníkům, průmyslovým firmám i konečným zákazníkům. Chválí si nás za spolehlivý prodejní i poprodejní servis. A to i díky tomu, že jsme v úzkém kontaktu s našimi dodavateli. Proto vždy potřebujeme někoho, kdo je spojkou mezi námi. Kdo se stará o to, aby zboží přišlo správně a včas, mělo správné ceny, abychom věděli o novinkách a dění ve výrobách a aby pomohl při občasných pracovní návštěvách v zahraničí a s pár menšími eventy za rok.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1763096  Datum zveřejnění: 28.7.2015