Obchodní zástupce

Cominvest CZ, s.r.o.

Místo práce
Škroupova 16, 636 00 Brno, Brno - město, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodej zboží společnosti ve svěřeném regionu.
Akvizice nových zákazníků, se zaměřením na koncové zákazníky.
Udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky.
Samostatné vedení obchodních případů.
Technické poradenství zákazníkům.
Reportování pracovních úspěchů vedení firmy.
Monitorování konkurence, udržování přehledu o trhu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnání u stabilní české společnosti.
Motivující finanční ohodnocení (základní mzda + výkonnostní bonus).
Kvalitní zaškolení.
Balíček zaměstnaneckých výhod.
Mobilní Telefon, PC.

Informace o náboru

Pokud máte odpovídající schopnosti a znalosti v dané oblasti, zašlete nám životopis na níže uvedenou adresu.
Děkujeme za Váš zájem pracovat v naší společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Obchodně technické zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikační schopnosti a profesionální vystupování.
Obchodní zkušenosti z přímého prodeje zákazníkům min. 3 let.
Prokazatelné pracovní výsledky z předchozích zaměstnání.
Uživatelskou znalost PC.
Samostatnost, zodpovědnost, chuť na sobě pracovat, časovou flexibilitu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mnohaletý distributor a prodejce nástrojů a strojů výrobců z Evropy. Dodáváme do obchodů, řemeslníkům, průmyslovým firmám i konečným zákazníkům. Chválí si nás za spolehlivý prodejní i poprodejní servis. A to i díky tomu, že jsme v úzkém kontaktu s našimi dodavateli. Proto vždy potřebujeme někoho, kdo je spojkou mezi námi. Kdo se stará o to, aby zboží přišlo správně a včas, mělo správné ceny, abychom věděli o novinkách a dění ve výrobách a aby pomohl při občasných pracovní návštěvách v zahraničí a s pár menšími eventy za rok.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1969774  Datum zveřejnění: 27.1.2015