Odborný prodejce strojů a speciálních nástrojů

Cominvest CZ, s.r.o.

Místo práce
Škroupova 16, 636 00 Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- prodej a péče o stávající zákazníky a rozšiřování spolupráce
- hledání nových zákazníků a možností uplatnění našich speciálních strojů a nástrojů
- cestování za zákazníky
- tvorba nabídek
- komunikace s dodavateli a řešení obchodních a technických případů
- spolupráce se stávajícím zkušeným týmem
- reportování výsledků kampaní a prodeje
- vzdělávání se v oboru
- občasná účast na veletrzích a zahraničních cestách

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na HPP ve stabilní společnosti

- perspektivní zaměstnání s možností seberealizace a profesního růstu
- přátelský tým spolupracovníků
- technická školení a produktová školení
- motivující finanční ohodnocení
- odpovídající IT vybavení a telefon
- automobil k výkonu práce
- vhodné i pro absolventy VŠ

Informace o náboru

V případě, že máte zájem o nabízenou pozici, zašlete svůj profesní životopis na e-mail: [email protected]
V průvodním emailu uveďte podrobněji náplň práce v posledním zaměstnání nebo praxe či brigády a úroveň znalosti AJ.
Uveďte kontakt, na který vám zašleme případnou pozvánku k osobnímu pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Technické vzdělání SŠ nebo VŠ - strojní

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- technické nebo obchodní vzdělání SŠ nebo VŠ
- AJ komunikační úrovně
- komunikační a vyjednávací schopnosti
- řidičský průkaz B
- práce na PC uživatelsky (Microsoft nebo Google apps)
- připravenost cestovat
- spolehlivost
- v případě SŠ požadujeme pracovní praxi min. 5 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mnohaletý distributor a prodejce nástrojů a strojů výrobců z Evropy. Dodáváme do obchodů, řemeslníkům, průmyslovým firmám i konečným zákazníkům. Chválí si nás za spolehlivý prodejní i poprodejní servis. A to i díky tomu, že jsme v úzkém kontaktu s našimi dodavateli. Proto vždy potřebujeme někoho, kdo je spojkou mezi námi. Kdo se stará o to, aby zboží přišlo správně a včas, mělo správné ceny, abychom věděli o novinkách a dění ve výrobách a aby pomohl při občasných pracovní návštěvách v zahraničí a s pár menšími eventy za rok.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2266948  Datum zveřejnění: 27.10.2015