Samostatný obchodník v oboru realit

Compact Prague s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Školská 695, 110 00 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2015-01-23
Mzdové podmínky (brutto)
9200 - 99000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Realitní makléři (3334)

Pracoviště a kontakty

Firma:Compact Prague s.r.o., IČ 27586782
Pracoviště:Compact Prague s.r.o. [534], Školská 695/38, 11000 Praha 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-01-23
Mzdové rozpětí:od 9200 do 99000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáte zajímavou a různorodou práci a využití svých komunikačních schopností či dovedností v obchodu? Potom by jste se mohli uplatnit v oboru obchodu s nemovitostmi. Pokud nemáte zkušenosti - nevadí. Zaškolíme Vás a pomůžeme Vám.
Nabízíme:
. Různorodou práci v kanceláři, v terénu, komunikaci s lidmi osobně i telefonem či elektronicky
•Ojedinělou podporu pro práci u společností s více než 20 letou tradicí
•Profesionální zaškolení zdarma + vedení zkušeným kolegou
•Unikátní pracovní systém a firemní filozofii
•Flexibilní pracovní dobu, osobní nezávislost
•Motivační bonusový program
•Kancelář na prestižní adrese v těsném sousedství Václavského náměstí, výborné dopravní spojení
•Region Praha - nejdynamičtější realitní trh v ČR

Požadujeme:
•Seriózní vzhled a vystupování
•Velmi dobré komunikační dovednosti
•Vysoký etický a morální kredit
•Minimálně SŠ vzdělání
•Znalost základní práce na PC, internet

Poslední změna:2015-08-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 3388000772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou