Reklamní grafici

Computer Media s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Olomoucká 4630, 796 01 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Umělečtí grafici (26513)

Pracoviště a kontakty

Firma:Computer Media s.r.o., IČ 26919974
Pracoviště:Olomoucká 4630/28, 796 01 Prostějov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 12000 do 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Životopis, případně i portfolio svých prací, zasílejte na email [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte.
Představení firmy:
Jsme nakladatelství s 10ti letou tradicí na trhu v oblasti polygrafie a knižní tvorby. Rádi bychom do našeho týmu přijali nového kolegu/kolegyni na pozici grafik/čka.
Co požadujeme?
- středoškolsky vzdělaného kolegu/kolegyni se střední, popřípadě vysokou školou zaměřenou na grafický design, nebo polygrafii
- znalost programů InDesign, Photoshop, Illustrator, Word
- kreativní myšlení
- příjemné vystupování
- samostatnost, ochotu učit se novým věcem
A co na plátku nabízíme?
- práci na HPP
- kvalitní školení a osobní rozvoj
- příjemné pracovní prostředí v moderní firmě
- zavedený a přátelský tým
- firemní příspěvek 55 % na stravné

Poslední změna:2017-02-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 12117920747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou