Asistent/asistentka

ComputerSoft s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Trávníky 1223, 683 01 Rousínov, Okres Vyškov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:ComputerSoft s.r.o., IČ 24227072
Pracoviště:ComputerSoft s.r.o. - 002, Trávníky 1223/38, 683 01 Rousínov u Vyškova

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost - potřebujeme úkoly dotahovat do konce!
- Budeš plánovat a dokončovat nové a stávající projekty pro zákazníky
- Zodpovědnost za správný chod kanceláře
- Vyřizování administrativních úkonů a příprava dokumentů
- Komunikace se zákazníky a vyřizování požadavků
- Chystání podkladů pro účetnictví (fakturace, zakládání dokumentů, evidence zboží)
- Kopírování, tisk, vyřizování emailů
- Plánování kalendáře a zajištění technické podpory zákazníkům
- Správa sociálních sítí - Facebook a Google+

Výhodou:
- Základní znalost účetního programu Money S3
- Základní orientace v oblasti IT

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání (vhodné pro studenty/absolventy)
- Výborná znalost českého jazyka
- Schopnost rychlé adaptace
- Časová flexibilita
- Komunikativnost
- Chuť pracovat a vzdělávat se
- Samostatnost

Nabízíme:
- Práce v mladém kolektivu
- Odpovídající finanční ohodnocení dle výkonu
- Práce na českých a mezinárodních projektech (i vlastních) - nejsme závislí jen na ČR!

Kontaktní osoba: Dundálek Martin Mgr., tel.: 533 312 324, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-09-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vyškov

číslo volného místa: 11394710766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou