Svářeč s platnými zkouškami čsen 287-1

Concia tech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Marty Krásové 4451, 708 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Concia tech s.r.o., IČ 03323889
Pracoviště:Marty Krásové 4451/13, 708 00 Ostrava 8

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2015-07-01
Mzdové rozpětí:od 100 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ostrava a okolí i celá ČR

Požadované zkoušky:
EN 287 - 311 T T B W 1.1 t. 5,0 D 16,0 H-L045 kyslíkoacetylenovým plamenem
EN 287-1 111 T BW 1.3 B t12,5 D 152,0 H-L045 obloukové svař. S tavící se elektrodou
EN 287-1 141+BW W11 wm t4 050 HL045SSmb TIG nerez

Odměna: 100 Kč/hod.

HPP na dobu určitou na půl roku, s možností prodloužení.

Kontakt telefonicky na č. 604 865 549 nebo e-mailem: [email protected]

Poslední změna:2015-06-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9081690767

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání