Front Office Manager 5*

CONCORDIA Agency s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

  • Miesto práce: Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko, Belgicko, Cyprus, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Holandsko, Írsko, Luxembursko, Nemecko, Nórsko, Rakúsko, Rusko, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, USA, Veľká Británia, Zahraničie - ostatné
  • Ponúkaný plat (brutto): 1200 - 1800 EUR/mesiac
    + ubytovanie a strava + sprepitné cca. 700 € / mesiac
  • Termín nástupu: 30.9.2012.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Sezóna práca na riečnych výletných lodiach známych po celej Európe. každý ich môže spoznať podľa ruže na prove lodi. Obsadzujeme pracovné miesta v hotelovom a gastronomickom odvetví na pozíciach: front office manager, receptionist, purser, chyžná, housdame, utility, restaurant utility, pomocný čašník - dokladač, umývač riadu a pod.
Iné výhody
- Švajčiarske pracovné zmluvy
- sociálne, zdravotné a dôchodkové hradené zamestnávateľom vo Švajčiarsku
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Naša spoločnosť spolupracuje s veľkými lodnými spoločnosťami, ktoré už niekoľko rokov pôsobia na trhu a ponúkajú rôzne pracovné miesta.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
gastronómia, hotelierstvo
Znalosti
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - aktívne alebo Anglický jazyk - aktívne
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
gastronómia, hotelierstvo, spoločné stravovanie

Počet rokov praxe:
2
- flexibilita, spoľahlivosť
- chuť pracovať
- schopnosť zvládať stresové situácie

Sme personálna agentúra, ktorá vníma ľudí ako jedinečné osobnosti. Naším cieľom je s chuťou pomáhať ľuďom zvyšovať ich potenciál a umožniť im, aby sa ich plány a túžby stali skutočnosťou. Dodávame našim klientom odvahu napredovať a prioritou pre našu spoločnosť je byť im veľkou oporou na ceste za ich snom.

CONCORDIA Agency bola založená v roku 2000, v právnej forme s.r.o. pôsobí od r. 2005. Funguje na základe povolenia ÚPSVaR č. AA/2006/1568/13251.

Pre svojich klientov zabezpečujeme kompletný servis spojený s vybavením pracovných povolení, leteniek, lekárskych prehliadok, námorných knižiek a ostatných dokladov potrebných k úspešnému štartu v novej práci v zahraničí.

Vaše osobné údaje budú spracované v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, agentúra je registrovaná na Úrade na ochranu osobných údajov SR.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Na začiatku je potrebné úspešne absolvovať osobný alebo skype pohovor so zástupcom našej agentúry a následne môžete byť prizvaný k telefonickému pohovoru priamo so zástupcom lodnej spoločnosti, ktorý bude v nemeckom alebo anglickom jazyku. Pre urýchlenie vybavenia miesta je možná aj registrácia formou webu: http://www.concordiaagency.com/pre_kandidatov_registracia.php
Seberíniho 1 Zobrazit na mapě
821 03 Bratislava
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce