Hotel manager / Purser / F&B manager / Recepčný

CONCORDIA Agency s.r.o.

Riečne výletné lode - Európa, Slovensko, Česko, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Francúzsko, Belgicko, Cyprus, Švajčiarsko, Holandsko, Dánsko, USA, Rumunsko, Luxembursko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
30.06.2013
Mzdové podmienky (brutto)
2900 - 3500 EUR/mesiac, + ubytovanie a strava + sprepitné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť počas celej sezóny od Marca do Januára ponúka prácu na riečnych výletných lodiach. Ponúkame prácu na 3-5* lodiach s rôznym štandardom. Naša spoločnosť obsadzuje voľné pracovné miesta v strednom a vrcholovom manažmente.

- hradené sociálne, zdravotné, dôchodkové
- po ukončení obdržanie uznávaných referencií na celom svete
- nadobudnutie praxe v odbore
- výhodné pracovné zmluvy

Potrebné je, aby ste sa čo najskôr BEZPLATNE registrovali na našej stránke, alebo zaslaním životopisu. Následne Vám pošleme e-mail s potrebnými inštrukciami ako ďalej postupovať. Ak by ste nedostali odpoveď neváhajte nás prosím kontaktovať pretože sa to stalo len nedopatrením, alebo technickým problémom.

Poprípade môžete využiť online registráciu priamo na našej stránke

Pre urýchlenie registrácie sa môžete online registrovať na našej stránke na nasledujúcej linke:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Ide o lodné spoločnosti niekoľko rokov pôsobiace na zahraničnom lodnom trhu, ktoré na svojich lodiach ponúkajú plavby po celej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelové služby, spoločné stravovanie, gastronómia

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Strojopis - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- flexibilita
- schopnosť zvládať stres
- schopnosť pracovať pod tlakom
- cieľavedomosť
- sebakritickosť
- silná orientácia na hostí

Sme personálna agentúra, ktorá vníma ľudí ako jedinečné osobnosti. Naším cieľom je s chuťou pomáhať ľuďom zvyšovať ich potenciál a umožniť im, aby sa ich plány a túžby stali skutočnosťou. Dodávame našim klientom odvahu napredovať a prioritou pre našu spoločnosť je byť im veľkou oporou na ceste za ich snom.

CONCORDIA Agency bola založená v roku 2000, v právnej forme s.r.o. pôsobí od r. 2005. Funguje na základe povolenia ÚPSVaR č. AA/2006/1568/13251.

Certifikácia ISO 9001 je jeden z najširšie uznávaných a medzinárodne prijímaných nezávislých štandardov zabezpečenia. Naša spoločnosť získala certifikáciu ISO v odbore výberových konaní, personálneho poradenstva, tréningu a rozvoja ľudí, konzultačnej činnosti v oblasti personalistiky a pracovnoprávnej agendy, koučingu, personálneho auditu. CONCORDIA Agency s.r.o. udržiava systém manažérstva kvality spĺňa požiadavky STN EN ISO 9001:2015.

Sprostredkovanie Vášho zamestnania v zahraničí je u nás bezplatné! Nepoberáme ani žiadne skryté poplatky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1514382  Datum zveřejnění: 12.5.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2900 - 3500 EUR/mesiac, + ubytovanie a strava + sprepitné