Číšník - výběrové řízení na říční výletní lodě VIKING RIVER CRUISES

CONCORDIA Agency s.r.o.

výletní loď, Slovenská republika, Německo, Rakousko, Zahraničí - ostatní, Francie, Nizozemsko, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
30.07.2015
Mzdové podmínky (brutto)
1500 - 2000 EUR/měsíc, + k platu jsou i čisté spropitné 700 - 800 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jde o práci na lodi pro amerických, australských, kde je kuchyň základem a velmi náročná v přípravě. Na pozici budete zaučen o čemž Vás budeme informovat při výběrovém řízení. Pracuje se 7 dní v týdnu, na lodi máte svou kabinu a zabezpečenou stravu a bydlení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výhodami je práce v mezinárodním kolektivu, zabezpečené bydlení, stravování zdarma, možnost používání prádelny, crew jídelny, zajištěna doprava, resp. proplácená. Odvody a daně hrazené + kromě výplaty dostáváte vysoké spropitné.

Informace o náboru

Výběrové řízení se uskuteční v sobotu 01. července 2015 v Bratislave. Zašlete nám prosím svůj životopis s fotografií, obratem Vás budeme kontaktovat. Děkujeme a těšíme se na osobní setkání s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Naším klientem jsou 3, 4, 5 hvězdičkové říční a zaoceánské lodě plující v Evropě i po celém světě. Na trhu s nimi spolupracujeme více než 14 let. Naše agentura nepřijímá žádné registrační poplatky ani poplatky za vyřízení práce. Služby jsou poskytovány ZDARMA.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

hotelnictví a gastronomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vzhledem k tomu, že celou dobu pracujete v kolektivu, nejdůležitější je abyste věděli v kolektivu být tolerantní a vycházet s ostatními týmově. Přátelskost, loyálnosť, pracovitost se vyžadují u všech zaměstnanců. Jelikož pracujete se zahraničními pasažéry je nutný také upravnený vzhled. Některé společnosti tolerují i tetování, pokud jsou skryté a ne viditelné před pasažéry.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personální agentura, která vnímá lidi jako jedinečné osobnosti. Naším cílem je s chutí pomáhat lidem zvyšovat jejich potenciál a umožnit jim, aby se jejich plány a touhy staly skutečností, dodáváme našim klientům odvahu pokročit a prioritou pro naši společnost je být jim velkou oporou na cestě za jejich snem.

Certifikace ISO 9001 je jeden z nejširší uznávaných a mezinárodní přijímaných nezávislých standardů zabezpečení. Naše společnost získala certifikaci ISO v oboru výběrových řízení, personálního poradenství, tréninku a rozvoje lidí, konzultační činnosti v oblasti personalistiky a pracovněprávní agendy, koučinku, personálního auditu. CONCORDIA Agency s.r.o. udržuje systém managementu jakosti splňuje požadavky ČSN EN ISO 9001: 2009.

Děkujeme, že přicházíte k nám - i díky Vám naše společnost postupuje.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2133700  Datum zveřejnění: 8.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1500 - 2000 EUR/měsíc, + k platu jsou i čisté spropitné 700 - 800 EUR