Manažér Hotela 4✭ - riečna výletná loď

CONCORDIA Agency s.r.o.

Slovensko, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Zahraničie - ostatné, Francúzsko, Belgicko, Švajčiarsko, Holandsko, Luxembursko
Termín nástupu
06.07.2015
3250 - 3500 EUR/mesiac, + k platu je sprepitné cca 400 EUR netto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie hotelovej časti riečnej výletnej lode plaviacej sa na Dunaji. Zodpovednosť za personál oddelenie recepcie, kuchyne, houskeepingu, baru a reštaurácie. Riadenie na základe smerníc spoločnosti. Klientela je zahraničná.

In this position we are offering to you a contract, with a NET salary of € 3.250,- based on a 6 day week with NET salaries.

In addition to this fixed net salary we can guarantee you a share of the tip. (By our experience we can tell you the amount of tip will be about € 300 up to 400 €)

Uniform is provided partly.

All charges for Swiss Social Insurance (pension insurance, disability for work insurance, unemployment insurance, family benefits) will be paid by company.

Travel expenses to the ship will be reimbursed after the probation period of 3 months.

Travel expenses from the ship will be reimbursed after successful completion of the contract.

The employee is entitled to one day off per Week, as well as 24 vacation days per calendar year + public holidays of Switzerland Holidays can be allowed on request and depending on the availability of replacements.

Health and accidence insurance for the employee

Ak máte skúsenosti ako prevádzkar, hotel manažér, Food and Baverage Manager, ovládate anglický a nemecký jazyk, neváhajte nás prosím kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Naším partnerom je švajčiarska spoločnosť jedna z najväčších na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hoteliertvo, Gastronómia, Ekonomické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Počet rokov praxe

2

Manažérske schopnosti, schopnosť viesť tím, pracovať pod tlakom, schopnosť riešiť problémy, chuť učiť sa nové veci, starostlivosť o hostí.

Sme personálna agentúra, ktorá vníma ľudí ako jedinečné osobnosti. Naším cieľom je s chuťou pomáhať ľuďom zvyšovať ich potenciál a umožniť im, aby sa ich plány a túžby stali skutočnosťou. Dodávame našim klientom odvahu napredovať a prioritou pre našu spoločnosť je byť im veľkou oporou na ceste za ich snom.

CONCORDIA Agency bola založená v roku 2000, v právnej forme s.r.o. pôsobí od r. 2005. Funguje na základe povolenia ÚPSVaR č. AA/2006/1568/13251.

Certifikácia ISO 9001 je jeden z najširšie uznávaných a medzinárodne prijímaných nezávislých štandardov zabezpečenia. Naša spoločnosť získala certifikáciu ISO v odbore výberových konaní, personálneho poradenstva, tréningu a rozvoja ľudí, konzultačnej činnosti v oblasti personalistiky a pracovnoprávnej agendy, koučingu, personálneho auditu. CONCORDIA Agency s.r.o. udržiava systém manažérstva kvality spĺňa požiadavky STN EN ISO 9001:2015.

Sprostredkovanie Vášho zamestnania v zahraničí je u nás bezplatné! Nepoberáme ani žiadne skryté poplatky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2154744  Datum zveřejnění: 23.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 3250 - 3500 EUR/mesiac, + k platu je sprepitné cca 400 EUR netto mesačne