Čašník, Servírka, Waiter, Kellner - výletné lode

CONCORDIA Agency s.r.o.

Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Írsko, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Cyprus, Švajčiarsko, Španielsko, Holandsko, Dánsko, USA, Nórsko, Fínsko, Švédsko, Malta, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
05.11.2015
1200 EUR/mesiac, + ubytovanie a strava + sprepitné + letenka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ide o prácu na riečnych a zaoceánskych výletných lodiach, ktoré sa plavia v Európe a taktiež po celom svete. Ponúkame prácu na lodiach od 3* štandardu až po 6* štandard. Pracuje sa v reštaurácii a bare umiestnenom na lodi s ktorou sa plavíte rôznymi mestami a miestami.

- všade uznávame referencie
- hradené sociálne a zdravotné poistenie
- výhodné pracovné zmluvy
- možnosť spoznania krajín

Ide o prácu na výletných lodiach, ktoré sa plavia v Európe alebo po celom svete. Je to naozaj náročná práca pretože sa pracuje každý deň 11-12 hodín denne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Našimi klientmi sú zväčša veľké lodné spoločnosti ako AIDA alebo VIKING RIVER CRUISES, s niektorými spolupracujeme už niekoľko rokov.
V prípade záujmu je na začiatok potrebné zaslať životopis následne vyplniť a podpísať registračný formulár a objednať sa na vstupný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, hotelové služby, spoločné stravovanie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- flexibilita
- schopnosť pracovať pod tlakom
- silná orientácia na hosťa

Sme personálna agentúra, ktorá vníma ľudí ako jedinečné osobnosti. Naším cieľom je s chuťou pomáhať ľuďom zvyšovať ich potenciál a umožniť im, aby sa ich plány a túžby stali skutočnosťou. Dodávame našim klientom odvahu napredovať a prioritou pre našu spoločnosť je byť im veľkou oporou na ceste za ich snom.

CONCORDIA Agency bola založená v roku 2000, v právnej forme s.r.o. pôsobí od r. 2005. Funguje na základe povolenia ÚPSVaR č. AA/2006/1568/13251.

Certifikácia ISO 9001 je jeden z najširšie uznávaných a medzinárodne prijímaných nezávislých štandardov zabezpečenia. Naša spoločnosť získala certifikáciu ISO v odbore výberových konaní, personálneho poradenstva, tréningu a rozvoja ľudí, konzultačnej činnosti v oblasti personalistiky a pracovnoprávnej agendy, koučingu, personálneho auditu. CONCORDIA Agency s.r.o. udržiava systém manažérstva kvality spĺňa požiadavky STN EN ISO 9001:2015.

Sprostredkovanie Vášho zamestnania v zahraničí je u nás bezplatné! Nepoberáme ani žiadne skryté poplatky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2240568  Datum zveřejnění: 7.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1200 EUR/mesiac, + ubytovanie a strava + sprepitné + letenka