Kuchár - konkurz na riečne lode s americkou klientelou Viking

CONCORDIA Agency s.r.o.

Riečne lode Európa, Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné, Francúzsko, Belgicko, Holandsko, USA
Termín nástupu
15.04.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nasa spolocnost ponuka ucast na konkurze pre jednu z najlepsil lodnych spolocnosti na svetovom trhu, ktorou je lodna spol. VIKING RIVER CRUISES. Ide o lodnu spolocnost, ktora kazdym rokom rastie a kazdym rokom jej pribudaju stale nove lode a tak rozsiruju svoju flotilu.

Lodna spolocnosti VIKING ponuka svojim klientom vyhodne pracovne zmluvy a to Svajciarkse, alebo Francuzske kde odvody do poistovni su odvadzane vo Svajciarsku alebo vo Francuzsku.

Preplacane cestovne naklady/letenka k nalodeniu a po dokonceni kontraktu, ubytovanie a strava zabezpecena na lodi a taktiez zaujimave sprepitne, ktore sa pohybuje okolo 700,- EUR na mesiac na osobu.

Konkurz sa bude konat 16.Decembra 2015 a zastupcovia lodnej spolocnosti priletia zo Svajciarska do Bratislavy aby sa stretli so zaujemcami o pracu na lodi a ponukli im pracu na sezonu 2016.

Vyzaduje sa aktivna znalost Anglickeho jazyka a prax v oblasti gastronomie a hotelovych sluzieb najlepsie za posledne 2-3 roky v 4* hoteloch.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

U spolocnosti mate moznost rozvijat svoje kvality a zaroven zvysovat odbornost v hotelovych sluzbach. Vela Slovakov, ktori kedysi zacali na najnizsich prieckach v tomto momente uz pracuju na manazerskych poziciach. Praca na lodi sa stala pre nich nie len splnenym snom, ale taktiez zivotnym stylom v ktorom chcu pokracovat aj nadalej.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelové služby, Gastronómia, Pohostinstvo, Spoločné stravovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- flexibilita
- lojálnosť
- pracovitosť
- schopnosť pracovať pod tlakom
- silná orientácia na hosťa

Sme personálna agentúra, ktorá vníma ľudí ako jedinečné osobnosti. Naším cieľom je s chuťou pomáhať ľuďom zvyšovať ich potenciál a umožniť im, aby sa ich plány a túžby stali skutočnosťou. Dodávame našim klientom odvahu napredovať a prioritou pre našu spoločnosť je byť im veľkou oporou na ceste za ich snom.

CONCORDIA Agency bola založená v roku 2000, v právnej forme s.r.o. pôsobí od r. 2005. Funguje na základe povolenia ÚPSVaR č. AA/2006/1568/13251.

Certifikácia ISO 9001 je jeden z najširšie uznávaných a medzinárodne prijímaných nezávislých štandardov zabezpečenia. Naša spoločnosť získala certifikáciu ISO v odbore výberových konaní, personálneho poradenstva, tréningu a rozvoja ľudí, konzultačnej činnosti v oblasti personalistiky a pracovnoprávnej agendy, koučingu, personálneho auditu. CONCORDIA Agency s.r.o. udržiava systém manažérstva kvality spĺňa požiadavky STN EN ISO 9001:2015.

Sprostredkovanie Vášho zamestnania v zahraničí je u nás bezplatné! Nepoberáme ani žiadne skryté poplatky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2331837  Datum zveřejnění: 18.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1500