Specialista zákaznické péče (jen příchozí hovory), HPP 18.000 - 28.500

Conectart a.s.

Místo práce
Sladkovského 595, Kolín IV, Kolín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 28500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás komunikace se zákazníky? Chcete práci, kam budete rádi chodit a kde se budete cítit dobře? Stavíme na přátelských vztazích, o které se můžete opřít. Nepožadujeme praxi, důležitá je ochota se vše potřebné naučit.

Jaká bude Vaše práce:
* přijímání příchozích hovorů zákazníků
* komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonické i písemné komunikace
* práce s interním informačním systémem
* pracujeme v příjemném prostředí a dobře dostupné lokalitě – 3 minuty pěšky od kolínského nádraží.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč se k nám přidat?
* Atmosféra a vztahy jsou v práci to hlavní – u nás se všichni známe, tykáme si a hlavně si pomáháme.
* Za kvalitní práci dostáváme kvalitní odměnu.
* Můžete ovlivnit rozvržení svých směn (směny se plánují předem a zohledňují se požadavky kolegů) – rozvrh směn víte měsíc dopředu.
* Nastupujete rovnou na HPP a máte možnost rychle získat smlouvu na dobu neurčitou. V případě zájmu možnost spolupráce na DPČ.

Co všechno za benefity nabízíme?
* Stravenky ve výši 100 Kč / odpracovaný den
* 5 týdnů dovolené + v další volno nad rámec dovolené (např. pro rodiče prvňáčků volno na první školní den)
* přispějeme vám na nákup nového mobilního telefonu, a to každé dva roky
* Multisport karta (výhodné cvičení), Shell karta (sleva na pohonné hmoty)
* výhodné mobilní tarify (včetně neomezených dat)
* dáme vám odměnu, pokud známému doporučíte práci u nás
* pořádáme v týmu různé soutěže – za splněný cíl získáte odměnu navíc

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3042666  Datum zveřejnění: 11.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 28500