Vodiči LKW (pre nemeckú špedíciu)

Connecta s.r.o.

Miesto práce
96342 Stockheim, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
80 Eur/turnusový deň/brutto + 24 Eur/deň diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckú špedíciu hľadáme 2 šoférov na medzinárodnú prepravu:
* preváža sa drevo, oceľ, tovar na paletách
* jazdí sa ca. 55 % D, 20 % CH, 20 % IT, 5 % zvyšok EÚ
* DAF, Mercedes, Renault Euro 6, Krone 13,6m, Coilmunde, plachtové návesy
* turnus 3/1, 4/1, 6/2

PLAT: 80 Eur/deň/brutto + 24 Eur diéty
Príklad pre 28 dňový turnus: 28 x 80 Eur/brutto + 28x24 Eur/netto

* práca na nemeckú pracovnú zmluvu
* práca na dobu neurčitú, so skúšobnou lehotou 6 mesiacov.
* bez poplatkov
* asistenčné služby
* zaujímavé finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v nemeckom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected] (do predmetu uveďte názov pozície)

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:

V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou Connecta s.r.o., Legionárska 35, 91101 Trenčín.
Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Nemecká špeditérska firma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* platný VP sk. CE, karta vodiča, kvalifikačná karta
* nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
* práca s špeditérskym informačným systémom TELEMATIC (zadávanie statusov, informácií o nakládkach, vykládkach atď.)

Spolupracujeme s finančne silnými a stabilnými nemeckými špedíciami. Pre týchto obchodných partnerov hľadáme aj personál – vodičov (C+E) na nemecké pracovné zmluvy.

Sledujte naše inzeráty aj na FB
www.facebook.com/ConnectaLkwFahrer

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2090179  Datum zveřejnění: 21.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 80 Eur/turnusový deň/brutto + 24 Eur/deň diéty