Vodič cisterny s ADR, nemecká prac.zmluva

Connecta s.r.o.

Miesto práce
59939 Olsberg, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počet: 1 vodič
Nástup: ihneď

Pre nemeckú dopravnú firmu hľadáme vodiča na cisternu (Tank):
* jazdí sa vnútroštátna diaľková doprava DE
* kamióny : DAF, SCANIA - cisterna, silo
* tovar: Propan, Butan, Plyn
* turnusy: PO - PIA, víkend voľný alebo iný turnus dohodou

* Plat. 2.100 EUR /mesiac/brutto + diéty
* diéty: 12 / 24 EUR
* dovolenka 24 dní
* nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
* ubytovanie cez týždeń v kamiónoch, cez víkend v hoteli zdarma
* sprostredkovanie bez poplatkov

Informácie o výberovom konaní

Životopis, VP, KV a KKV zasielajte na [email protected].

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou Connecta s.r.o., Legionárska 35, 91101 Trenčín.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Špedícia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

* platné papiere: VP sk CE, karta vodiča, kvalifikačná karta, psychologické testy, zdravotná prehliadka (resp. G25 ak je k dispozícii)
* ADR preukaz
* nemecký jazyk - mierne pokročilý (B1)

Spolupracujeme s finančne silnými a stabilnými nemeckými špedíciami. Pre týchto obchodných partnerov hľadáme aj personál – vodičov (C+E) na nemecké pracovné zmluvy.

Sledujte naše inzeráty aj na FB
www.facebook.com/ConnectaLkwFahrer

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2483927  Datum zveřejnění: 22.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: v texte