Bodenleger/Podlahár - nemecká zmluva, ubytovanie zdarma

Connecta s.r.o.

Miesto práce
Mníchov, Nemecko
Termín nástupu
06.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre stavebnú firmu v Nemecku hľadáme pracovníkov na pokladanie parkiet, lamina a PVC.

* PLAT: 9,50 do 10 EUR/hod/ v čistom !!! + ubytovanie zdarma
* nemeckú pracovnú zmluvu
* ubytovanie zabezpečuje a hradí zamestnávateľ (v blízkosti práce)
* sprostredkovanie bez poplatkov
* stabilného zamestnávateľa

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na [email protected].

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou Connecta s.r.o., Legionárska 35, 91101 Trenčín.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Predaj a pokládka kobercov, parkiet a PVC.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

* prax min. 2 roky
* nemecký jazyk - vedieť sa dohovoriť s majstrom
* VP sk. B
* vlastné auto výhodou

Spolupracujeme s finančne silnými a stabilnými nemeckými špedíciami. Pre týchto obchodných partnerov hľadáme aj personál – vodičov (C+E) na nemecké pracovné zmluvy.

Sledujte naše inzeráty aj na FB
www.facebook.com/ConnectaLkwFahrer

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2531714  Datum zveřejnění: 25.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: v texte