Vodič CE na nemeckú pracovnú zmluvu

Connecta s.r.o.

Miesto práce
celé Nemecko, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme medzinárodná špedícia zameraná výlučne na nemeckých klientov. Spolupracujeme s finančne silnými a stabilnými nemeckými špedíciami. Pre týchto partnerov hľadáme aj pracovný personál, ako sú vodiči MKD, skladníci, disponenti, automechanici atď.

Momentálne hľadáme viacero vodičov MKD na nemeckú vnútroštátnu ale aj medzinárodnú dopravu medzi Nemeckom a ostatnými krajinami EÚ.

• plachtové návesy , Wechselbrücke, Coilmulde, Tandem, FRIGO (závisí od konkrétnej ponuky)
• tovar: závisí od konkrétnej ponuky
• turnus dohodou (pri vnútroštátnej doprave spravidla od PO – PIA a víkend voľný, resp. 3 týždne v práci +1 doma / pri medzinárodnej doprave turnus 3/1, 4/1, 6/2)
• PLAT: od 1.800 - 2.300 EUR/hod./brutto
• Diéty: 12/24 EUR
* sprostredkovanie bez poplatkov

Konkrétne pracovné miesta nájdete na našej FB stránke
www.facebook.com/ConnectaLkwFahrer

alebo na
www.eurxx.com

Informácie o výberovom konaní

Životopis, VP, KV a KKV zasielajte na [email protected].

Viac ponúk aj na www.facebook.com/ConnectaLkwFahrer

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou Connecta s.r.o., Legionárska 35, 91101 Trenčín.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná logistická firma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

* platné papiere: VP sk CE, karta vodiča, kvalifikačná karta
* základné ADR výhodou
* nemecký jazyk - mierne pokročilý (A2- B1)-tzv. "šoférska nemčina"

Spolupracujeme s finančne silnými a stabilnými nemeckými špedíciami. Pre týchto obchodných partnerov hľadáme aj personál – vodičov (C+E) na nemecké pracovné zmluvy.

Sledujte naše inzeráty aj na FB

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2553614  Datum zveřejnění: 9.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: v texte