Disponent na nemeckú pracovnú zmluvu, Regensburg

Connecta s.r.o.

Miesto práce
Regensburg okolie, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre overenú nemeckú špedíciu hľadáme disponentov (m/ž) na trvalý pracovný pomer :
- vyťažovanie vozidiel spoločnosti a komunikácia s vodičmi
- komunikácia so zákazníkmi
- vypracovanie cenových ponúk na prepravu tovaru pre zákazníkov,
- zodpovednosť za efektívny priebeh a koordináciu prepravy,
- komunikácia s vedením firmy, reporting.

• Nemeckú pracovnú zmluvu
• Práca pre stabilnú špedíciu s tradíciou
• Zamestnanecké výhody
• Neustále vzdelávanie sa
• Zamestnávateľ pomôže pri hľadaní ubytovania
• Bez poplatkov

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte cez dole uvedený formulár.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Špedičná firma

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

• Min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Prax v špedícii, resp. v logistike vítaná
• Dobré komunikačné schopnosti
• Jazykové znalosti: nemecký jazyk komunikatívne, taliansky jazyk - aktívne
• Alternatíva k talianskemu jazyku môže byť španielsky jazyk
• Odolnosť voči stresu

Spolupracujeme s finančne silnými a stabilnými nemeckými špedíciami. Pre týchto obchodných partnerov hľadáme aj personál – vodičov (C+E) na nemecké pracovné zmluvy.

Sledujte naše inzeráty aj na FB
www.facebook.com/ConnectaLkwFahrer

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2632817  Datum zveřejnění: 4.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou