Vodič MKD (plachta, výmenná nadstavba alebo cisterna) / LKW Fahrer (Plane, WB, Tank)

Connecta s.r.o.

Miesto práce
D-89340 Leipheim, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2.100 Eur + diéty + príplatky za nočné a prácu cez víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počet / Anzahl: 3
Nástup / Eintritt: ihneď / sofort

Pre nemeckú špedíciu hľadáme vodičov kamiónu:
* jazdí sa DE, CH, AT,NL, BE
* kamióny : plachta, BDF výmenné nadstavby alebo cisterna / Plane, WAB,Tank
* paletový tovar / Palletenwaren a chemikálie / Chemikalien
* pracovný čas: dohodou / Arbeitsrhythmus laut Absprache

* PLAT: 2.100 EUR/brutto / mesiac + príplatky za nočné jazdy + platená sobota a nedeľa ak je vodič mimo centrály + diéty
* Diéty: 12 alebo 24 Eur/deň/netto podľa jazdy
* nemeckú pracovnú zmluvu priamo v nemeckej špedícii
* sprostredkovanie bez poplatkov
* ubytovanie v kamióne / Unterkunft in LKW

Životopis a kópiu VP + KKV+KV+ADR zasielajte na [email protected].

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou Connecta s.r.o., Legionárska 35, 91101 Trenčín.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Špedícia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

* platný VP sk. CE, §95, tacho karta
* ADR
* vlastné auto
* nemecký jazyk - mierne pokročilý (min. B1)
* skúsenosť s BDF výmennými nadstavbami výhodou no nie podmienkou - kandidát bude zaučený

Spolupracujeme s finančne silnými a stabilnými nemeckými špedíciami. Pre týchto obchodných partnerov hľadáme aj personál – vodičov (C+E) na nemecké pracovné zmluvy.

Sledujte naše inzeráty aj na FB
www.facebook.com/ConnectaLkwFahrer

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2632842  Datum zveřejnění: 4.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2.100 Eur + diéty + príplatky za nočné a prácu cez víkend