Vodiči CE (plachta) na nemeckú pracovnú zmluvu

Connecta s.r.o.

Miesto práce
D-96132 Reichmannsdorf, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01/2017
Ponúkaný plat (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počet: 4 vodiči

Pre nemeckú logistickú firmu hľadáme vodičov skupiny CE, čiastočne aj so sk. C:
* Jazdí sa: DE vnútro, len málo medzinárodne
* Ťahač: MAN
* plachta alebo tandemové súpravy alebo súpravy s VZV
* Tovar: stavebný - paletový tovar, sypký materiál, čiastočne "zberák"
* Turnusy: 3+1 alebo 4+1
* Komunikácia s disponentom cez TELEMATIC

* Nástupný plat brutto/mesiac:
placha = 2.200 EUR
tandemové súpravy + VZV = 2.300 EUR
+ diéty 24 EUR/deň
+ príplatky za jazdy v nedeľu
+ príplatky za manipuláciu s VZV
+ motivačné príplatky
+ dotácia na cestovné

DETAILNÝ ROZPIS PLATU PREDLOŽÍME PRI POHOVORE!!!

* Nemecká pracovná zmluva
* Ubytovanie v kamiónoch
* Vo firme sú všetky sociálne zariadenia: kuchyňa, sprchy, WC, pračky, sušičky
* Sprostredkovanie bez poplatkov

Informácie o výberovom konaní

Životopis a kópiu VP, KKV a KV zasielajte na náš e-mail.
Po zaslaní životopisu budeme vybraných kandidátov kontaktovať telefonicky.

Otázky nám, prosím, zasielajte písomne spolu so životopisom. Ďakujeme za porozumenie.

Viac pracovných ponúk na www.facebook.com/ConnectaLkwFahrer

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2016 (zbývá ještě 20 dnů)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Špedícia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

* platné papiere: VP sk CE, resp. C, karta vodiča, kvalifikačná karta
* prax min. 1 rok
* nemecký jazyk - šoférska nemčina (A2-B1)

Spolupracujeme s finančne silnými a stabilnými nemeckými a rakúskymi špedíciami. Pre týchto obchodných partnerov hľadáme aj personál – vodičov (C+E) na nemecké resp. na rakúske pracovné zmluvy.

NOVINKA: Práca pre vodičov aj bez znalosti jazyka ! Sledujte naše inzeráty!

V prípade sprostredkovania práce vodičom bez znalosti cudzích jazykov dávame zahraničnému zamestnávateľovi k dispozícii nášho dispečera (Connecta) , ktorý kompletne zabezpečuje komunikáciu pri vyťažovaní kamióna medzi zahraničným zamestnávateľom a slovenským, resp. českým vodičom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Legionárska 35
911 01 Trenčín

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2820207   Datum zveřejnění: 21.11.2016