Vodič MKD (plachta) s NJ alebo RJ na nemeckú zmluvu

Connecta s.r.o.

Miesto práce
D - 080 64 Zwickau, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nástup: IHNEĎ
Počet: 1
Pre nemeckú špedíciu hľadáme vodiča kamiónu:
* jazdí sa vnútroštátna diaľková doprava v DE (Sachsen, Hessen, Baden-Württemberg)
* kamióny : Volvo a MB, náves: Schmitz, Kögel - plachta
* tovar: oceľ, paletový tovar
* turnus dohodou (3+1, 4+1) alebo PO - PIA a víkend voľný

* PLAT: 1.850 EUR + diéty, po 6 týždňoch jazdy zvýšenie platu
* diéty 12 alebo 24 EUR/deň
* nemeckú pracovnú zmluvu priamo v nemeckej špedícii
* sprostredkovanie bez poplatkov

Ak Vás ponuka zaujala, zasielajte Váš životopis na našu e-mailovú adresu spolu s kópiou VP, KKV a KV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Dopravná firma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

* platné papiere: VP sk CE, karta vodiča, kvalifikačná karta
* nemecký alebo ruský jazyk - lepšie základy (A2)

Spolupracujeme s finančne silnými a stabilnými nemeckými špedíciami. Pre týchto obchodných partnerov hľadáme aj personál – vodičov (C+E) na nemecké pracovné zmluvy.

Sledujte naše inzeráty aj na FB
www.facebook.com/ConnectaLkwFahrer

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3104858  Datum zveřejnění: 16.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: v texte