Vodič CE (plachta) na nemeckú zmluvu

Connecta s.r.o.

Miesto práce
DE-93055 Regensburg alebo DE-85748 Garching, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
turnus 3+1 = od 1.749,06 EUR netto (vrátane diét)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počet: 5-10 vodičov

Pre nemeckú špedičnú firmu hľadáme vodičov kamiónu:
* jazdí sa vnútroštátna diaľková doprava v DE
* kamióny : ťahač MAN / Daimler
* tovar: nápoje, priemyselný tovar
* turnus 3+1
* dodržiavanie všetkých sociálnych predpisov, AETR

* NÁSTUPNÝ PLAT PRE TURNUS 3+1 SPOLU S DIÉTAMI (na páske)=
1.749,06 EUR netto v daňovej triede č. I.
1.778,57 EUR netto v daňovej triede č. III
* ubytovanie priamo v areáli firmy
* nemeckú pracovnú zmluvu priamo v nemeckej špedícii
* sprostredkovanie bez poplatkov

Životopis spolu s kópiami VP, KKV a KV zasielajte na náš e-mail: [email protected].
Vybraných záujemcov budeme telefonicky kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Špedičná firma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

* platné papiere: VP sk CE, karta vodiča, kvalifikačná karta
* nemecký alebo anglický jazyk - komunikatívne (A2-B1)
* ADR basic výhoda no nie podmienka

Spolupracujeme s finančne silnými a stabilnými nemeckými špedíciami. Pre týchto obchodných partnerov hľadáme aj personál – vodičov (C+E) na nemecké pracovné zmluvy.

Sledujte naše inzeráty aj na FB
www.facebook.com/ConnectaLkwFahrer

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3138545  Datum zveřejnění: 21.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: turnus 3+1 = od 1.749,06 EUR netto (vrátane diét)