Dotační specialista

Consultora s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Husova 21, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-25
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební technici (3112)

Pracoviště a kontakty

Firma:Consultora s.r.o., IČ 25400339
Pracoviště:Consultora s.r.o.-002, Husova 21/13, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-25
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost Consultora s.r.o. hledá do svého kolektivu kolegu/kolegyni. Od nových členů týmu očekáváme kromě základních znalostí tepelné techniky a stavebních konstrukcí především proaktivní přístup, samostatnost a flexibilitu.
NÁPLŇ PRÁCE:
• vedení a vyřizování dotací pro rodinné i bytové domy v rámci programu NZÚ nebo IROP
• zaměřování stávajících objektů (pro účely NZÚ, IROP nebo PENB)
• zpracování PENB
• komunikace s klienty a příslušnými úřady
• kooperace při zpracování Energetických auditů
• tepelně technické navrhování stavebních konstrukcí
POŽADUJEME:
• SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
• znalost práce na PC
• časovou flexibilitu
• samostatnost, cílevědomost a loajalitu
• řidičské oprávnění skupiny B
VÝHODOU, NE VŠAK PODMÍNKOU:
• uživatelská znalost programů Stavební fyziky (Energie, Teplo)
• zkušenost se zpracováním podkladů pro NZÚ, IROP
• kreslení v AutoCAD nebo ArchiCAD
NABÍZÍME:
• práci v týmu
• samostatné vedení zakázek
• možnost rozvíjet se a učit se novým věcem
• fixní odměnu a motivační část mzdy
• telefon s neomezeným voláním a sms
• odpovídající vybavení nutné k výkonu činnosti
• kariérní růst
V případě zájmu zašlete Vaše CV na adresu [email protected] a do předmětu uveďte pozici, o kterou se ucházíte.

Poslední změna:2017-01-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11139870717

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B