Area Sales Manager ( IT and industrial racks)

Conteg, spol. s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zodpovědnost za obchodní aktivity v rámci svěřeného zahraničního regionu
akvizice nových klientů a aktivní péče o stávající zákazníky
budování obchodních vztahů s předními evropskými společnostmi
příprava a realizace obchodních jednání, tvorba nabídek a obchodních smluv
propagace produktů společnosti Conteg
vedení projektů zakázkové výroby
technické poradenství zákazníkům
identifikace potenciálu a rozvoj nových obchodních možností na trhu
časté pracovní cesty do zahraničí
reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
práci na HPP
podporu a zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
motivující mzdové ohodnocení závislé na výkonu
odborné vzdělávání a školení
služební automobil, mobilní telefon, notebook a jiné benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vzdělání technického směru výhodou
zkušenosti s prodejem technických produktů v mezinárodním prostředí (v oblasti ICT, strukturované kabeláže, datových center, chlazení)
velmi dobrá znalost anglického jazyka, další jazyk (např. NJ) výhodou
prozákaznicky orientovaná osobnost s reprezentativním vystupováním
proaktivní přístup, výrazná orientace na klienty, řešení a výsledky
výborné obchodní, prezentační a vyjednávací schopnosti
znalost práce s CRM výhodou
strategické myšlení
ochota cestovat, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Conteg je jedním z největších výrobců rozvaděčů, systémových řešení a služeb pro datová centra v regionu EMEA. V našem portfoliu naleznete produkty pro telekomunikační a datové rozvaděče, chladící systémy, monitorovací systémy a systémy pro vedení a ukládání kabeláže. Ze služeb pro datová centra a serverovny nabízíme studie, návrhy, výpočty CFD simulace, projekty, audity a řízení projektů.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1848645  Datum zveřejnění: 27.8.2014