Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Vývojový konstruktér - Brandýs nad Labem

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Praha
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
pracovní místo ve společnosti Continental Automotive
Czech Republic s.r.o., závod Brandýs nad Labem (pouze 10 minut z Prahy - Černého Mostu)
mechanické řešení elektronických zařízení pro interiér automobilů
tvorba 3D/2D dokumentace sestav a dílů
řešení vzhledu a ovládání výrobků
ověřování a optimalizace konstrukčních řešení
spolupráce při stavbě vzorků
vyhodnocení výrobků po testování
spolupráce s vývojovým centrem zákazníků v rámci projektů nových vozů
spolupráce s vývojem centrály při vývoji a aplikaci nových technologií
spolupráce s výrobním závodem při zavádění nových výrobků do sériové výroby
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
technické, elektrotechnické, strojárske
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne alebo Nemecký jazyk - aktívne
Osobnostné predpoklady a zručnosti
prax ve vývoji/konstrukci
znalosti v oboru mechaniky
znalosti v oboru vlastností a chování materiálů zejm. plastů výhodou
znalost 3D CAD systému ( znalost Pro/E a Catia v5 výhodou)
znalost metod a nástrojů řízení kvality ve vývoji výhodou
expertní znalost konstrukce a technologie ( vstřikování plastů, lakování, chromování) může
být upřednostněna před ostatními požadavky
Inzerujúca spoločnosť
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
5000
ID: 1311581   Datum zveřejnění: 21.11.2012
Lokalita: Praha
Společnost: Continental AG
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

Continental AG