Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Vývojový konstruktér - Brandýs nad Labem

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Praha
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
pracovní místo ve společnosti Continental Automotive
Czech Republic s.r.o., závod Brandýs nad Labem (pouze 10 minut z Prahy - Černého Mostu)
mechanické řešení elektronických zařízení pro interiér automobilů
tvorba 3D/2D dokumentace sestav a dílů
řešení vzhledu a ovládání výrobků
ověřování a optimalizace konstrukčních řešení
spolupráce při stavbě vzorků
vyhodnocení výrobků po testování
spolupráce s vývojovým centrem zákazníků v rámci projektů nových vozů
spolupráce s vývojem centrály při vývoji a aplikaci nových technologií
spolupráce s výrobním závodem při zavádění nových výrobků do sériové výroby
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
technické, elektrotechnické, strojárske
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne alebo Nemecký jazyk - aktívne
Osobnostné predpoklady a zručnosti
prax ve vývoji/konstrukci
znalosti v oboru mechaniky
znalosti v oboru vlastností a chování materiálů zejm. plastů výhodou
znalost 3D CAD systému ( znalost Pro/E a Catia v5 výhodou)
znalost metod a nástrojů řízení kvality ve vývoji výhodou
expertní znalost konstrukce a technologie ( vstřikování plastů, lakování, chromování) může
být upřednostněna před ostatními požadavky
Inzerujúca spoločnosť
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Počet zamestnancov
5000
Adresa
Continental Matador Truck Tires, s. r. o.
T. Vansovej 1054/45 Zobrazit na mapě
020 01 Púchov

Kontaktná osoba: Ing. Iveta Gabčanová
Tel.: 042 461 2885
Fax: 042 461 3329
E-mail: poslať životopis
ID: 1311581   Datum zveřejnění: 21.11.2012
Lokalita: Praha
Společnost: Continental AG
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

Continental AG