Řidič MKD - Continental Cargo Sokolov - Základ - cca mzda 60000Kč

CONTINENTAL CARGO CARRIERS TRUCKING s.r.o.

Pohranični stráže 436, 357 03 Svatava - Sokolov, Karlovarský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 Kč/měsíc cca (mzda + stravné) dle TURNUSU

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přeprava plachtovými návěsy po EU. Dle výběru řidiče (týdny práce dle výběru/volno vždy min. týden). Mzda a stravné roste dle odpracovaných let.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda cca 20000CZK/měsíc, kontinent do 52 EUR/den, GB do 65 EUR/eur, vše se řídí dle zvoleného turnusu. Výplata mzdy před termínem, záloha na CN, doplatek CN po odjetí turnusu, řidiči nevozí reservy - na vše smluvní servis, ve vozidlech lednice navigace, vozidla MAN TGX, kabiny široké, středně vysoké, na sběrné místo řidiči se dopravují zapůjčenými vozidly, pro řidiče z větší vzdálenosti příspěvek na dopravu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

flexibilita, loajalita, poctivost, rovnost, férové jednání, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme společnost s pevným základem. Snažíme se vytvářet spokojenost pro všechny zúčastněné. Turnusy jsou nadstandartně ohodnocené, velice slušné volno dle osobního výběru a pracovní výkon vždy v souladu s ZP, NER 561/2016 a NV.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2142305  Datum zveřejnění: 23.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60 000 Kč/měsíc cca (mzda + stravné) dle TURNUSU