Servisní mechanik (automechanik)

ContiTrade Services s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-24
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 29000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři osobních automobilů (72311)

Pracoviště a kontakty

Firma:ContiTrade Services s.r.o., IČ 41193598
Pracoviště:ContiTrade Services s.r.o. - Plzeň Nová Hospoda, Domažlická 1257/168d, Nová Hospoda, 318 00 Plzeň 18

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-24
Mzdové rozpětí:od 15000 do 29000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ContiTrade Services s.r.o., provozovatel sítě pneuservisů a autoservisů BestDrive v ČR, společnost patřící do koncernu Continental AG, největšího evropského výrobce pneumatik, hledá pracovníka pro obsazení pozice: SERVISNÍ MECHANIK - automechanik pro pobočku v Plzni, ul. Domažlická:

Požadujeme:
- vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru
- řidičský průkaz sk. B (sk. C výhodou)
- praxe v autoservisu vítána
- samostatnost, zodpovědnost, práce pod tlakem
- časová flexibilita, fyzická zdatnost
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
- zázemí velké a stabilní společnosti
- finanční ohodnocení závislé na výkonu (15.000 – 29.000 Kč)
- pracovní poměr na dobu neurčitou (po zapracování)
- možnost nákupu pneu za zvýhodněné ceny, týden dovolené navíc, stravenky a jiné benefity

Nástup: dle dohody

V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu: [email protected].

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 11572930709

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou