Prodejce

ContiTrade Services s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Americká 240, 460 07 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-03
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači v prodejnách (5223)

Pracoviště a kontakty

Firma:ContiTrade Services s.r.o., IČ 41193598
Pracoviště:ContiTrade Services s.r.o.-002, Americká 240/73a, Liberec IX-Janův Důl, 460 07 Liberec 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-03
Mzdové rozpětí:od 15000 do 26000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, stravenky
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ContiTrade Services s.r.o., provozovatel sítě pneuservisů a autoservisů BestDrive v ČR, hledá pracovníka pro obsazení pozice: PRODEJCE.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání obchodního nebo technického (nejlépe automobilního) směru výhodou
- zkušenosti s prodejem technického zboží nebo náhradních dílů výhodou
- příjemné vystupování, výborné komunikační dovednosti, orientace na plnění cílů
- zkušenost s řízením malého týmu vítána
- řidičský průkaz sk. B
- práce na PC
- samostatnost, zodpovědnost, práce pod tlakem
- časová flexibilita
Nabízíme:
- zázemí velké a stabilní společnosti
- finanční ohodnocení závislé na výkonu
- pracovní poměr na dobu neurčitou (po zapracování)
- možnost nákupu pneu za zvýhodněné ceny
- 25 dnů dovolené, stravenky a další benefity
Nástup: dle dohody

Poslední změna:2017-01-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11921580719

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B